Sporočilo o napaki

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /web/htdocs/www.dijak.edu.it/home/includes/menu.inc).

Nahajate se tukaj

Upravno, tehnično in pomožno osebje

Administrativno osebje - šolsko leto 2019 - 2020
Ime in priimek Funkcija
Fabiana CORDA Vodja uprave
Verena Gulič Pomožna tajnica
Janez Franc Mljač Pomožni tajnik
Jaro Milič Pomožni tajnik
Alessio Krevatin Šolski sodelavec na sedežu
Valentina Licen Šolska sodelavka na sedežu
Elisabetta Andlovic Šolska sodelavka na sedežu
Erika Puntar Šolska sodelavka na sedežu
Kilian Babuder Šolski sodelavec na sedežu
Prinz Anna Šolska sodelavka otroški vrtec J. Ukmar in osnovna šola Grbec - Stepančič
Susanna Razem Šolska sodelavka otroški vrtec J. Ukmar in osnovna šola Grbec - Stepančič
Luka Švab Šolski sodelavec otroški vrtec J.Ukmar in osnovna šola Grbec - Stepančič

Sito realizzato e distribuito da Porte Aperte sul Web, Comunità di pratica per l'accessibilità dei siti scolastici, nell'ambito del Progetto "Un CMS per la scuola" - USR Lombardia.
Il modello di sito è rilasciato sotto licenza Attribuzione-Non commerciale-Condividi allo stesso modo 3.0 Unported di Creative Commons.

CMS Drupal ver.7.54 del 01/02/2017 agg.21/11/2020