Vzgojiteljice | Dodeljeni vrtec / oddelek |
---|---|
Daria Raseni | Otroški vrtec Pikija Jakoba |
Irina Družina | Otroški vrtec Pikija Jakoba |
Urška Šinigoj (Upraviteljica) | Otroški vrtec Jakob Ukmar |
Daniela Brecelj | Otroški vrtec Jakob Ukmar |
Valentina Bembi veroučiteljica | vse otroške vrtce |
Osnovna šola
šolsko leto 2021 - 2022
Učitelji | Predmet | Razred |
---|---|---|
Francesca Criti upraviteljica osnovne šole Grbec -Stepančič | ||
Alenka Dobrila upravljitelica osnovne šole Josip Ribičič in razredničarka 1. razreda | slovenščina-gibalna vzgoja-zgodovina-zemljepis-slovenska kulturna dediščina-naravoslovje-alternativni pouk | 1 |
Monica Sulli razredničarka 2. razreda osnovna šola Josip Ribičič | slovenščina-italijanščina-naravoslovje-zgodovina-zemljepis-likovna-gibalna vzgoja slovenska kulturna dediščina- tehnologija- alternativni pouk | 2 |
Kristen Belicic osnovna šola Grbec -Stepančič | ||
Marijan Coretti podravnatelj osnovna šola Josip Ribičič | matematika 3 in 5 razred -tehnologija 4 - razred- gibalna vzgoja-alternativni pouk-naravoslovje 5 razred | |
Carmen Hrvatič osnovna šola Josip Ribičič | ||
Erik Sancin osnovna šola Josip Ribičič / Grbec Stepančič | angleščina- od 1. do 5. razreda | |
Alessandra Jazbec osnovna šola Josip Ribičič / Grbec Stepančič | verouk- od 1. do 5. razreda | |
Nicoletta Stanco razredničarka 4. razreda osnovna šola Josip Ribičič | 4 | |
Nives Racman osnovna šola Grbec -Stepančič | slovenščina-zemljepis-zgodovina-slovenska kulturna dediščina | 1-2 |
Erica Stoka osnovna šola Grbec -Stepančič | italijanščina-matematika-naravoslovje-likovna-alternativni pouk-pomoč v razredu | 1-2-3 |
Alenka Devetta osnovna šola Grbec -Stepančič | italijanščina-zemljepis-zgodovina-pomoč v razredu | 1-2-3-4-5 |
Doriana Fidel razredničarka 5. razreda osnovna šola Josip Ribičič | ||
Tina Furlani razredničarka 3. razreda osnovna šola Josip Ribičič | ||
Janika Škerlj osnovna šolaJosip Ribičič | ||
Profesorji | Predmet | Razred |
---|---|---|
Martina Tonet - srednja šola Ivan Cankar | Angleščina | 1-2-3 |
Vera Crevatin - srednja šola Ivan Cankar | Glasbena | 1-2-3 |
Miha Pečar - srednja šola Ivan Cankar | Gibalna vzgoja | 1-2-3 |
Marko Ferluga - srednja šola Ivan Cankar | Tehnično risanje | 1-2-3 |
Luisa Gregori - srednja šola Ivan Cankar | Nemščina | 1-2-3 |
Erika Junc - upraviteljica - srednja šola Ivan Cankar | Matematika - naravoslovje | 1-2-3 |
Maria Lozej - razredničarka 3. r - srednja šola Ivan Cankar | Italijanščina | 1-2-3 |
Irena Poropat razredničarka 1.r - srednja šola Ivan Cankar | Slovenščina - zgodovina - zemljepis | 1-3 |
Dana Furlani - razredničarka 2.r - srednja šola Ivan Cankar | Slovenščina - zgodovina - zemljepis | 2 |
Metod Ogorovec- srednja šola Ivan Cankar | Verouk | 1-2-3 |
Magda Samec - srednja šola Ivan Cankar | Likovna vzgoja | 1-2-3 |
Andreina Menegatti - srednja šola Ivan Cankar | Alternativni pouk - dopolnivne dejavnosti | 1-2-3 |
Sito realizzato e distribuito da Porte Aperte sul Web, Comunità di pratica per l'accessibilità dei siti scolastici, nell'ambito del Progetto "Un CMS per la scuola" - USR Lombardia.
Il modello di sito è rilasciato sotto licenza Attribuzione-Non commerciale-Condividi allo stesso modo 3.0 Unported di Creative Commons.